serwis-wagi-wielkopolska-2

 

WAGI Wielkopolska świadczą  usługi w zakresie napraw wag i siłomierzy

 

Świadczymy usługi:

  • napraw wag i siłomierzy.
  • wzorcowania wag i siłomierzy.
  • doradztwa.
  • sprzedaży części do wag i siłomierzy
  • legalizacji wag

Zapewniamy:

  • najlepszych fachowców w dziedzinie pomiaru masy i siły.
  • wysoką efektywność.
  • krótki czas naprawy i terminowość.
  • wagi i siłomierze zastępcze na okres naprawy.

 więcej o serwisie firmy Wagi Wielkopolska

 

 

Liczenie sztuk- porady?

Liczenie sztuk metoda wagową ? Tak, z nami to proste !

 

 

 

Liczenie sztuk z Wagi Wielkopolska?

Liczenie sztuk z Wagi Wielkopolska?

wagi-tablet

 

Bardzo staranie dobieramy dostawców i produkty- od 1991 roku dbamy o zadowolenie naszych klientów.

Wagi Wielkopolska to firma, która pomoże Państwu rozwiązać  problemy z pomiarem masy – ważeniem, liczeniem elementów metodą wagową, pomiarami siły. Od wielu lat w podpoznańskim  Puszczykowie  mieści się siedziba firmy Wagi Wielkopolska specjalizującej się  w sprzedaży, serwisie i legalizacji wag elektronicznych. Dzięki działającemu od wielu  lat laboratorium masy mamy stałą kontrolę nad sprzedawanymi produktami. Starannie dobieramy dostawców kładąc szczególny nacisk na sprawdzone i nowoczesne technologie. Bardzo ważna jest relacja jakości do ceny naszych produktów . Dobre, wypracowane przez lata relacje z dostawcami umożliwiają nam zaoferowanie światowych  produktów w najkorzystniejszych cenach, co można sprawdzić w naszym sklepie internetowym.

TUV logoap_070Jakość oferowanych usług i produktów została potwierdzone  przez wdrożony w 2005 roku  system zarządzania jakością ISO 9001. Rok później  powstało laboratorium  pomiarowe masy działające wg normy ISO 17025 świadczące usługi wzorcowań, sprawdzeń i nadzoru nad sprzętem pomiarowym, które w 2013 roku zostało akredytowane w Polskim Centrum Akredytacji (PCA) – numer laboratorium wzorcującego AP151.

Dobrze wyposażony i zorganizowany serwis  oraz fakt, iż zaufali nam światowi producenci wag, powierzając nam serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ich produktów świadczy o tym, że nasi Klienci  obsługiwani są według światowych standardów.

Stali  klienci (umowy serwisowe) korzystają z wag zastępczych, wsparcia technicznego, metrologicznego oraz prawnego. Szeroki wachlarz usług: nadzór metrologiczny nad wyposażeniem pomiarowym, usługi sprawdzeń wag i siłomierzy, wzorcowanie wag i siłomierzy, możliwość konfiguracji nietypowych urządzeń do pomiaru masy i siły,  systemy liczenia sztuk, dozowania, duża dostępność wag i komponentów, magazyn,  showroom,,  specjaliści i fachowa obsługa sprawia,  iż nasza firma jest jedną z najlepszych w branży wagowej.  Świadczymy usługi odpłatnego wypożyczenia  wag i siłomierzy. W naszej firmie od lat znajduje się punkt legalizacyjny Obwodowego Urzędu Miar w Poznaniu.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego B2B.

W razie jakichkolwiek zapytań prosimy o kontakt z nami.